Meble biurowe BEJOT

ELEVEN


Idealne meble biurowe

CEO


Idealne meble biurowe

CORR


Idealne meble biurowe

IN ACCESS


Idealne meble biurowe

LUMI


Idealne meble biurowe

MATE


Idealne meble biurowe

Meble biurowe Bejot

Bejot to czołowy polski producent mebli biurowych i rozwiązań akustycznych. Marka jest szczególnie znana i ceniona ze względu na oferowane fotele i krzesła biurowe. Meble Bejot charakteryzują się przemyślanym projektem, w ramach którego na pierwszy plan wysuwa się ergonomia i funkcjonalność. Równocześnie oferowane produkty odznaczają cię nowoczesnym i atrakcyjnym designem, dzięki któremu krzesła, fotele i meble biurowe sygnowane logo marki doskonale wpisują się w projekty nowoczesnych przestrzeni biurowych i konferencyjnych.

Meble Bejot w ofercie TnT Office – doradzimy, dobierzemy, dostarczymy

Świadczymy kompleksową usługę w zakresie doradztwa, planowania oraz aranżacji wnętrz biurowych. Nasze projekty opieramy o meble i akcesoria znanych i cenionych producentów. Marka Bejot jest jednym z nich. W stałym asortymencie posiadamy m.in.:

Obok standardowych projektów Bejot dostarcza Klientom szereg innowacyjnych rozwiązań, takich jak:

Dzięki temu oferta marki jeszcze lepiej wpisuje się w potrzeby i oczekiwania pracowników, którzy obok siedzących stanowisk pracy wykonują szereg obowiązków zawodowych w bardziej kreatywnej, niesformalizowanej przestrzeni, która sprzyja nieszablonowemu myśleniu oraz swobodnej pracy w obrębie zespołów zadaniowych/projektowych.

Klientów zainteresowanych aranżacją biura z wykorzystaniem mebli Bejot zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W odpowiedzi na Państwa potrzeby i oczekiwania przygotujemy oryginalny projekt biura, recepcji, sali konferencyjnej i dowolnej innej przestrzeni wykorzystując do jej aranżacji oryginalne i niezwykle funkcjonalne kreacje marki Bejot.